בדיקות תוכנה – לב ליבה של מלאכת ה-QA
בפרויקט הפיתוח

בדיקות תוכנה – איזה תפקיד הן מגלמות בשלב ה-QA?

כחלק משלביו השונים של פרויקט הפיתוח, ניתן למנות גם את שלב ה-QA, כלומר שלב הבטחת איכות התוכנה. בתוך כך, במסגרת שלב זה נערכות בדיקות תוכנה לשם הערכת איכותה של התוכנה ואימות תקינותה, כמו גם ווידוא כי דרישות הלקוח אכן מתקיימות לאורך כל פרויקט הפיתוח.

מלאכת ה-QA – בה נכלל גם ביצוע בדיקות תוכנה חולשת על כלל שלבי הפיתוח של התוכנה ולרוב תכלול מספר סוגים של בדיקות תוכנה, שמטרתן לבחון את איכות התוכנה ממספר היבטים, לרבות הפונקציונליות של התוכנה, נוחות השימוש בתוכנה, יכולת השרידות של התוכנה, יכולת ההתאמה של התוכנה למערכות הפעלה שונות, יכולת הביצועים של התוכנה ועוד. אופי ביצוען של בדיקות אלו נחלק לשניים, כאשר חלקן נעשות באופן ידני (Menual Testing) וחלקן נעשות באופן אוטומטי באמצעות בדיקות אוטומציה (Automation Testing).        

אילו סוגי בדיקות תוכנה אנחנו מציעים?

אצלנו ב-QAP השירות בתחום הבטחת התוכנה מופקד בידי אנשי QA מנוסים, בעלי ניסיון של מספר שנים בעולם בדיקות התוכנה. במסגרת זו, מומחי ה-QA שלנו מתמחים בביצוע בדיקות  תוכנה QA בטכנולוגיות שונות, באופן ידני ואוטומטי (באמצעות ביצוע בדיקות אוטומציה), במודל של שירותי מיקור חוץ (אאוטסורסינג). כל זאת, תוך ליווי אישי וצמוד לכל אורכו של הפרויקט ושלביו השונים, לצד שקלול מאפייניו וצרכיו הייחודיים של פרויקט הפיתוח כערך המרכזי המנחה את עבודתנו בתחום ה-QA.

שירות ה-QA שאנו מציעים כולל מגוון רחב של בדיקות תוכנה, לרבות בדיקת ממשקי התוכנה עם סביבות עבודה שונות (בדיקות תוכנה וממשקים), בדיקת תאימות של התוכנה בסביבת דפדפנים, מערכות הפעלה ואפליקציות (בדיקות Web ו-Mobile), בדיקות חומרה, בדיקות עומסים, כמו גם מגוון של בדיקות נוספות הנדרשות על רקע אופיו הייחודי של כל פרויקט פיתוח והצרכים השונים המתעוררים במסגרתו, תוך מתן דגש לתחום אליו משויכת התוכנה המפותחת במסגרת הפרויקט (רפואי, פיננסי, תקשורת, אבטחה וסייבר וכדומה).  

אז אם אתם ניצבים בפני תחילתו של פרויקט הפיתוח ומעוניינים בתכלולו של מישור ה-QA בפרויקט על ידי צוות מקצועי ומהימן של בודקי תוכנה? תנו לניסיון שלנו לתרגם הצלחה עבורכם – פנו ל-QAP – המומחים ל-QA מעבר לים והפקידו את מלאכת ה-QA בידי צוות בין-לאומי מנוסה של מומחי בדיקות תוכנה QA, אשר יותאם באופן אישי לפרויקט שלכם ויהיה אמון על מתן שירות בלתי מתפשר ומהימן בתחום ה-QA במסגרת פרויקט הפיתוח שלכם. 

שלח הודעה ב - WhatsApp
דילוג לתוכן