העסקת צוותי מומחים בתחום הבטחת האיכות
QA - במיקור חוץ

QA ובדיקות התוכנה – שלב מפתח בפרויקט הפיתוח

החשיבות הרבה הנעוצה בשלב הבטחת האיכות של המוצר – Quality Assurance (QA) – והיותו שלב מרכזי ומהותי בהליך הפיתוח של המוצר, ידועים לכל. שלב קריטי זה כולל ביצוע בדיקות תוכנה מקיפות, ידניות או אוטומטיות, לצד עריכת תיקונים בתוכנה לשם הבטחת תקינותה טרם העברתה ללקוח, ועל כן מצריך צוות מהימן ואיכותי של בודקי תוכנה ואוטומציה, אשר יהיה אמון על מלאכת ה-QA באופן המקצועי והמדוקדק ביותר.

כאמור, שלב ה-QA, על כלל סוגי בדיקות ה-QA השונות הנכללות בו, הוא שלב אחד מבין מספר שלבים הנכללים בפרויקט הפיתוח של מוצר או תוכנה, כאשר היקף העבודה שכל אחד משלבים אלו מצריך משתנה לאורך חיי הפרויקט. בהתאם, עולה צורך בגמישות מסוימת ביחס לכוח האדם המגוון אשר לוקח חלק בשלביו השונים של פרויקט הפיתוח, ובפרט גמישות ביחס לשלב ה-QA והמשאב האנושי הנוגע לתחום זה – אחד מהפתרונות הנפוצים לעניין זה עשוי להימצא בהעסקת צוותי QA במודל של מיקור חוץ (OUTSOURING/"אאוטסורסינג"). 

ביצוע שלב ה-QA במודל של מיקור חוץ – מהם היתרונות במתווה זה?

ביצוע שלב ה-QA באמצעות שימוש במודל של מיקור חוץ מנביע מספר יתרונות חשובים, ובראשם ניצבים הגמישות התפעולית והיעילות הכלכלית שמודל זה מאפשר. באמצעות שימוש בשירותי מיקור חוץ, הארגון מיטיב להתאים את אופייה של עבודת ה-QA לשינויים ולצרכים השונים שמתעוררים ללא הרף לאורך חיי הפרויקט, ובכך שימוש זה מאפשר חסכון כספי ומספק יתרון תחרותי עבור הארגון, בדמותם של מומחי QA מנוסים ומקצועיים, המגויסים נקודתית לשם פיקוח והבטחת איכותן של התוכנות עד לרגע העברתן ללקוח, תוך ביצוע עבודתם בזמינות גבוהה ומיידית. 

אם כך, נראה כי היתרונות הנעוצים בשימוש במודל של מיקור חוץ לעניין עבודת ה-QA בפרויקט הפיתוח לצד החשיבות הרבה שמוקנית לשלב זה במסגרת הפרויקט, משווים כדאיות לשימוש במיקור חוץ בכל הקשור למלאכת ה-QA, ובכלל זה ביצוע בדיקות תוכנה ובדיקות אוטומציה. עם זאת, נותר לבחון היכן ניתן להשיג צוות של מומחי QA במיקור חוץ, כמו גם לבחון כיצד ניתן להבטיח שהצוות הנבחר אכן יתאים עבור הפרויקט הספציפי שלי? על מנת לספק מענה לצרכים אלו הקמנו את QAP – המומחים ל-QA מעבר לים.   

מדוע כדאי לכם לבחור דווקא במומחי ה-QA של QAP?

 היא חברה בעלת ניסיון של מספר שנים בתחום גיוס כוח האדם וההשמה של צוותי QA מקצועיים ומנוסים לפרויקטים של חברות פיתוח בארץ וברחבי העולם, המצריכים ביצוע בדיקת תוכנה QA ידנית או אוטומטית. כל זאת, תוך ליווי אישי מרגע הפנייה ועד לסיום ההעסקה וביצוע הליך גיוס קפדני של כוח אדם, הכולל קיום בחינות מקצועיות ומספר ראיונות עבודה, מתוך מטרה לקבץ את צוות מומחי ה-QA הנכון והמתאים ביותר עבור כל פרויקט – בהתאם למאפייני הפרויקט הספציפי וצרכיו הייחודיים.     

מומחי ה-QA שלנו בעלי ניסיון רב שנים בביצוע בדיקות תוכנה ומגויסים ממספר מדינות ברחבי העולם, כאשר ניהול עבודתם השוטפת מעבר לים נעשה באמצעות הנהלה משותפת, מקומית וישראלית – בכך אנו מציעים שירות QA מקצועי, מנוסה וחסכוני מעבר לים, תוך שימת דגש על תקשורת קבועה בין הלקוח לבין צוות ה-QA, לצד ליווי אישי ופיקוח מטעם הנהלת צוות המומחים לכל אורך ההתקשרות. 

אז אם אתם מעוניינים בביצוע שלב ה-QA  או חלקים משלב זה באמצעות שימוש בשירותי מיקור חוץ מנוסים מעבר לים – פנו אלינו להפקדת מלאכת ה-QA בידי צוות בין-לאומי מוביל, מקצועי ומסור של מומחי QA, אשר יותאם באופן אישי לפרויקט הפיתוח הייחודי שלכם. 

שלח הודעה ב - WhatsApp
דילוג לתוכן